Příspěvky / Comments

Datum: 28.02.2013

Vložil: Alba

Titulek: Zdravím do harmonie

Ahoj Oldo, jsem ráda, žes našel co jsi hledal. Někdy bych trochu toho klidu a harmonie taky potřebovala, ale i když to tady mnohdy vypadá jako po výbuchu a do toho Vojta bubnuje na hrnce a Amálka piští tak bych to neměnila. Měj se pěkně opatruj se, myslím na Tebe. Alba

Datum: 01.03.2013

Vložil: Olda

Titulek: Re: Zdravím do harmonie

Ahoooj Albi :o) Díky za vzkaz, bezvadnej :o) Tak tě zdravím do harmonie. Když bys neměnila, tak není to snad jak to má být ? ;o) Děkuju, mějte se krásně !!!

Datum: 22.02.2013

Vložil: Buča :-)

Titulek: Hmm :-)

Dobrý den pane Oldo :-) , Vaše stránky se mi líbí :-) , jenom bych uvítal více fotek vás "kungfistů" :-). Ale je to můj možná neopodstatněný pohled :-) , to víte pane Oldo , my laici tomu nerozumíme :-) .

Buča

Datum: 23.02.2013

Vložil: Olda

Titulek: Re: Hmm :-)

Dobrý den pane doktore, fotky kungfistů jsou připraveny k prezentaci, akorát zatím nevím jak to podat :) Ale brzo se můžete těšit na pár snímků z tréningu. Děkuji za připomínku, prosím zůstaňte s námi, vážíme si Vaší přízně ;o) Olda

Datum: 19.02.2013

Vložil: Soňa

Titulek: Sen a realita

Obdivuji,a jen tiše zpovzdálí přihlížím.Děkuji za možnost nahlédnout do tohoto světa, který je pro mnoho z nás neznámý, snový, neslučující-se s realitou a komerční dobou, ve které žijeme ve velkém městě, v České republice. Spjati s každodenní honbou za čím?..Poháněni stresem, povinnostmi,vidinou úspěchu..majetku..movitých statků..Poháněni bičem, který jsme si jen a pouze upletli my sami na sebe. Svět a cíl, který jsi si Ty Oldo určil, a za kterým jdeš, pracuješ na svém osobním růstu ve smyslu zdraví fyzickém v propojení s psychickým.V zájmu najít tu pravou cestu, rovnováhu mysli a těla, síly a odolnosti, klidu a lásky. Svět Tvůj se zdá být tak vzdálený a nereálný pro většinu z nás. Ale je to jen zdání.Ty jsi našel tu sílu a odvahu tak, jak jsi si vždy přál .Stále jdeš, pracuješ tvrdě, a já Tě za to obdivuji, a jsi důkaz toho, že lze proměnit sen v realitu. Vážím si toho, že mám šanci aspoň zpovzdálí, přihlížet. Jsem ráda, že jsem Tě poznala v tu dobu, kdy jsem měla. Vše má svůj smysl, a vše je tak, jak má být.
Díky za vše! Drž se! A jdi stále dál.
S láskou Soňa.

Datum: 20.02.2013

Vložil: Olda

Titulek: Re: Sen a realita

Díky za první příspěvek Sonko :) Napsalas to moc pěkně. Až přijedu tak se určitě zastavím na pokec, a na cukroví ;o)

Přidat nový příspěvek