Wudangský Sen / Dream of Wudang

Wudangský sen - nápis přes celé jeviště v nově otevřeném luxusním divadle v supermoderním areálu Wudang Impression poblíž tradičního a spirituálního místa Wudangshan. Galerie Wudangský sen Vás uvede do příběhu turisty, který zabloudí do bájných Wudangských hor a setká se s wudangským kouzlem, wudangskými bojovníky, aby se učil jejich impozantnímu umění boje a nesmrtelnosti a posléze se stal jedním z nich.

Pohádkový příběh zobrazující motiv dnešního cizince přijíždějícího do Wudangu, aby se naučil tajemství bájného Wudangského kungfu. Velmi působivě zvtárněné představení plné ukázek wudangských kungfu forem, zbraní, taiji, ale také efektní technické vybavení tohoto moderního jeviště. Na snímcích máte možnost vidět použití tryskající vody přímo na jevišti pro dosažení světelných a dekoračních efektů. Jeviště přizpůsobené pro mnoho změn jako například změny počasí a ročního období. Galerie obsahuje také snímky budovy typicky dekorativně osvětlené neony. Také vnitřní prostředí divadla a dokonce pár snímků ze zákulisí jeviště.

Přeji příjemné zážitky při prohlížení fotografií o WUDANGSKÉM SNĚNÍ

ENGLISH

Dream Of  Wudang - the title over the whole stage background in a new luxury theatre in a super modern area  Wudang Impression  close to traditional and spiritual place Wudangshan. Gallery Dream of Wudang will lead you to a story of a tourist, who gets lost in the mythic Wudang Mountains and meets the Wudang mysterious kungfu warriors to learn and practice their secret, imposing art of combat and longevity, and become one of them.

This fairy-tale story showing nowadays foreigner with his dream of wudang kungfu is a very impressive play, full of wudang kungfu forms, weapons, taiji and acrobatics. Very interesting part is a technical background of the whole story, secured with the new modern universal stage with all the light and decorative effects. Interesting is use of  water fountains and screens on the stage to create very beautiful light and weather changing effects. Gallery also shows outer and inner pictures of the new theatre building, typically illuminated with neon lights. 

Pleasant moments with DREAM OF WUDANG gallery ....