Wudang - Město - Kláštery - Příroda - Tradice

Rubrika WUDANG foto je soubor fotografií na různá témata, která Wudang a Wudangské hory nabízejí.Galerie město - příroda - kláštery - tradice - speciál - nabízejí mnohem více než se zdá. Například fotografie Taichi Jezera nebo moderního projektu v blízkosti města Wudang ImpressionWudang nabízí nepřeberné množství podnětů pro fotografování. Rubrika WUDANG město je přehlídkou několika generací a to jak kulturně tak i co se životního stylu týká. Doufám, že si v této velké fotogalerii každý přijde na své 

English

Wudang foto is a collection of photography of various topics, which Wudang and Wudang Mountains offer. Photogallery town - nature - temples - tradition - special - offer more than they say. For example photos of Taichi Lake or a modern project close to town Wudang Impression. Wudang offers multiple subject for photography. The Wudang Town section is a display of several generations of culture but also of lifestyle of local people. I believe everybody can find something interesting here. Enjoy.

Nature      Temples

 Streets     Tradition

 

 Special

 

Aktuálně nábor:

Nábor do naší školy Wudangkého kung-fu: základy kungfu, tai chi, čchikung - blok 2 hodiny cvičení, začínáme v úterý 19.9. a pro nové zájemce a zájemkyně ve středu 20.9. 2017, tělocvična přímo v centru Brna, sraz v 18:15 před vchodem do ZŠ, Rašínova 3.